انصاف

.سلام، در این وبلاگ، درباره هر موضوعی به اندازه دانشم، با زبان ادب و انصاف خواهم نوشت

انصاف

.سلام، در این وبلاگ، درباره هر موضوعی به اندازه دانشم، با زبان ادب و انصاف خواهم نوشت

انصاف
تبلیغات پذيرفته مي شود
Blog.ir بلاگ، رسانه متخصصین و اهل قلم، استفاده آسان از امکانات وبلاگ نویسی حرفه‌ای، در محیطی نوین، امن و پایدار bayanbox.ir صندوق بیان - تجربه‌ای متفاوت در نشر و نگهداری فایل‌ها، ۳ گیگا بایت فضای پیشرفته رایگان Bayan.ir - بیان، پیشرو در فناوری‌های فضای مجازی ایران
آخرین نظرات
  • ۵ اسفند ۹۳، ۲۰:۴۴ - النا شفاهی
    الیه
طبقه بندی موضوعی
پنجشنبه, ۹ خرداد ۱۳۹۲، ۰۳:۰۳ ق.ظ

دکتر عارف چه گفت و چه نگفت

بسم الله الرحمن الرحیم

امشب دکتر عارف، معاون اول رییس جمهور دولت اصلاحات، میهمان برنامه گزارش خبری بود تا از برنامه های انتخاباتی اش بگوید، این آقا از اخلاق حرف زد و در همان حال که از اخلاق و اخلاق مداری صحبت می کرد به دروغ گفت رییس جمهور به مردم گفته است خس و خاشاک!!! او نه تنها اخلاق را پاس نداشت بلکه دروغ نیز گفت. آقای عارف از اخلاق گفت ولی هرگز نگفت که چگونه به مقدس ترین نظام حکومتی روی زمین تهمت تقلب زدند! و هرگز از زحماتی که برای کشور و مردم و دولت ایجاد کردند عذر نخواست! او نه تنها عذر نخواست بلکه گویا هنوز طلبکار است!

امشب آقای عارف می توانست از خودش و برنامه ها و اهدافش بگوید اما او به اشتباه ما را به یاد ضعف ها و نقشه های شان در دولت اصلاحات و فتنه 88 انداخت، او می توانست خودش و رفتارش را توجیه کند و از برنامه هایش بگوید، اما او طوری پرچم اصلاحات و سردمدارانش را بلند کرد که دیگر نمی تواند از اشتباهات شان برائت بجوید، اکنون مشخص است که قبله ی آمال او  در مدیریت رسیدن به همان شرایط دولت اصلاحات است، شرایطی که مردم بعد از آن در هیچ انتخاباتی به قائلانش روی خوش نشان ندادند.

آقای عارف امشب خیلی از فساد ستیزی و سلامت خودش و دولت اصلاحات گفت، ولی هرگز نمی توانم واگذاری کارخانه الکتریک رشت را فراموش کنم که چگونه به همسر غلامرضا قبه و دختر هاشمی و دوستان کرباسچی واگذار شد و ایشان نیز  ظرف چند ماه یک کارخانه ی فعال با کلی کارگر را تعطیل و دستگاه ها را تخلیه و به یک زمین برای کاربری مسکونی تبدیل کردند و کارگران را اخراج کردند و حتی حق و حقوق شان را نیز تا سالها به ایشان پرداخت نکردند. از نمونه های این واگذاری ها آن قدر در هر استانی هست که هرکسی می تواند لااقل یک مورد را بیاد بیاورد و به میزان سلامت دولت اصلاحات واقف شود.

امشب آقای عارف مدیریت خودشان را در دولت اصلاحات آنقدر شایسته معرفی نمود تا بیننده چشم بسته به ایشان رأی دهد، اما مردم هرگز نمی توانند تعطیلی های مستمر کارخانجات بزرگ نساجی و کفش و بیکاری فرزندان و تشدید وابستگی کشورشان را فراموش کنند، هرگز نمی توان فراموش کرد که ایشان چگونه ساخت پالایشگاه تولید بنزین را به بهانه ی امکان خرید آن تعطیل کردند تا کشور روز به روز به واردات پارچه و کفش و بنزین و .... بیشتر نیاز داشته باشد.

امشب عارف از اخلاق گفت ولی هرگز نمی توان فراموش کرد که  در دولت اصلاحات چگونه ترویج فساد های فکری و رفتاری نهاینه شد، نمی توان فراموش کرد که چگونه در دولت اصلاحات به پیامبر و ائمه و ولی فقیه و امام زمان و ... توهین شد، چگونه به بهانه پلورالیزم و برداشتهای مختلف از دین، کتابهای پائولو کوئیلو کتابهای عرفانی شناسانده می شد، براستی چگونه دولتی که حتی حافظ حرمت پیامبر و ائمه و دین نبود، اکنون مدعی حفظ حرمت مردم گردیده است؟ آیا 8 سال اینقدر زمان زیادی برای افزایش رو و ریختن حیا بوده است یا توان این افراد در این خصوص زیاد است؟

امشب آقای عارف از توانمندی های دولت اصلاحات گفت ولی هرگز نگفت که چگونه ندانم کاری ها و ضعف های مدیریتی خود را با نگذاشتند، نگذاشتندها توجیه می کردند، چگونه تنش های سیاسی را که خود خالق آنها بودند را بهانه سوءمدیریت ها اعلام می کردند.

امشب دکتر عارف از منافع مردم و منافع ملی گفت ولی هرگز نگفت که چگونه بزرگان و حامیان اصلی دولت اصلاحات چقدر برای این کشور و مردم تنش آفریدند، تنش هایی که با رفتن دولت اصلاحات تمام شد، چرا که دست برپا کنندگان تنش با رأی مردم از حکومت کوتاه شد. مردم تنشهایی را که توسط دولت اصلاحات و بزرگان این جریان در این چند سال تحمل کرده اند را هرگز فراموش نخواهند کرد، تنش هایی مانند کوی دانشگاه و فتنه 88 حاصل فتنه انگیزی های برنامه ریزی شده همین اصلاحاتی ها بود که اکنون مدعی آرامش بخشی به کشور شده اند. 

امشب آقای عارف از هیأت دولت خوب!!! اصلاحات گفت ولی هرگز نگفت که چرا برخی از همین وزرا و معاونان و ایدئولوگهای جریان اصلاحات، اکنون جزء ضدانقلاب های لندن نشینی هستند که بعضاً ین انگلیس و اسرائیل و آمریکا در حال درس پس دادن و مشق نوشتن هستند ولی امشب عارف از دلیل تعداد زیاد خائنان و نفوذی های دولت اصلاحات و علت خیانتهایشان و دلیلی برای اثبات تفاوت خودشان با ایشان چیزی نگفت.

امشب آقای عارف از مشکلات کشور در این 8 ساله داد سخن داد، ولی هرگز نگفت 4 سال دولت نهم کشور به مراتب به لحاظ  شاخص های  اقتصادی بهتر از دولتهای اصلاحات اداره شد و 4 سال دوم نیز به حمایت همین دوستان اصلاحاتی، کشور دچار فتنه 88 شد و نگفت که چگونه دوستان و بزرگان اصلاحات از داخل و خارج از کشور در هدایت دشمنان این مرز و بوم در تشدید تحریم ها و زمین گیر کردن دولت و نظام تلاش کردند!

براستی آیا آقای عارف برای مشکلات اکنون کشور، تقصیری را متوجه خودشان نمی داند؟ به غیر از بحث فتنه (که در بند قبلی به آن پرداختم)، آیا ایجاد یک اقتصاد وابسته و تحویل آن به دولت بعدی نقشی در کاهش توان مقاومت و افزایش آسیب پذیری ما نداشت؟

آقای دکتر عارف از سیاست خارجی اصلاحات تعریف کرد ولی هرگز نگفت که با این سیاست چه امتیازی جز سرخوردگی برای کشور گرفتند، گویا ایشان نیز مانند دکتر روحانی حافظه ی تاریخی و سواد مردم را به هیچ انگاشته است!

آری حرف های امشب آقای عارف را اگر قبل از دولت اصلاحات می شنیدیدم شاید تحت تأثیر قرار می گرفتیم اما چه می توان کرد که افرادی که کارنامه های مشخصی دارند، ادعایشان فوراً با کارنامه شان مقایسه می شود، کارنامه ای که نمرات پایینش تا کنون نگذاشته است، حتی یک فرصت دیگر از پیشگاه مردم برای اصلاحاتی ها ایجاد شود.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۲/۰۳/۰۹
سیاوش آقاجانی

محمد خاتمی

انتخابات

فتنه

نظرات (۷)

۱۹ خرداد ۹۲ ، ۱۲:۲۴ معترض به متن

خوب واسه خودت دروغ گفتی جناب.اگه دولت احمدی نزاداین همه خصوصیت خوب داشت چراکشوربه فلاکت افتاده تومعلومه یه پول مفت زدن تو دهنت که انقدرسنگشونوبه سینه میزنی مواظب حرف زدنت باش عارف هم متشخصه هم باعرضه ماکجای دولت اصلاحات انقدرسختی کشیدیم من فوق لیسانس دارم ولی خونه نشستم به دولت احمدی نژادت بگونتیجه 18 سال درس خوندن من خونه داریه وبس....دیگه تحلیلای خودتو به دیگران تلقین نکن.اگه موسوی فتنه به پاکرد به عارف چه ربطی داره .بایدسرهمه اصلاح طلبا زده بشه تاشماراحت بشی

پاسخ:
جواب آخرتو، همین اول می دم، مگه آقای عارف از ایشان برائت جست یا سنگ ایشان را در مناظرات به سینه زده؟! مگر به حمایت آقای خاتمی افتخار نکرد؟! مگر فتنه را و فتنه گران را محکوم کرد؟! بقیه حرفهایت هم که تهمت بود و پاسخش را آن دنیا خواهی گرفت.
۲۳ خرداد ۹۲ ، ۱۵:۵۰ معترض به متن

اقای خاتمی فردی متمدن وکاردان است این رادولت هشت ساله اش به همه ثابت کردولی ازاو به عنوان فتنه گر یادشد.بایدکسی جواب این همه توهین وبی عدالتی رامیداد و چه کسی جسورتر ازعارف.روز گفتگوی تمدن ها که خاتمی ان راپایه ریزی کرد را از تقویم حذف کردندوخواستنددیدن هاله نور را جایگزین کنندکه باعنایت خداوندنقش بر اب شد...سال 88 مردم را خس وخاشاک نامیدنداین دروغ نیست البته شایدتابحال نشنیده باشی ولی این دلیل بردروغ بودنش نیست برو سوال کن به حقیقت میرسی....

پاسخ:
سلام، دکتر خاتمی را برای مدیریتش فتنه گر نخواندند، برای عدم تمکینش به قانون فتنه گر خواندند، برای این که بر مبنای یک ادعای دروغ، قوانین را پشت سر گذاشتند و مردم را تحریک کردند....، و این که آقای احمدی نژاد که در این 2-3 ساله خیلی از او انتقاد کرده ام، افرادی را که خس و خاشاک نامیدند غیر از 40 میلیون نفر بودند، ارجاعتان می دهم به اصل سخنرانی ایشان.
۲۹ خرداد ۹۲ ، ۰۱:۱۳ زنده بادوحانی

اقای......دیدیدمردم به اصلاح طلبان ایمان داشتندودارند.مطمعن باش کشور دراین 4 سال جوری رنگ خوشبختی راببیندکه درهیچ دوره ای ندیده باشد.اگرجای شمابودم گفته هایتان راپاک میکردم تاکمترنظرات اشتباهم موجب خنده شود...مخصوصا چند خط اخر متنتان.....

پاسخ:
اول سلام، ضمناً کشور در دست اصلاح طلبان نیست چرا که نه سابقه ی روحانی چنین چیزی را نشان می دهد و نه اظهاراتش. انشاءالله که 4 سال آتی بهترین دوره ای باشد که بعدش بهتر هم بشود و دلیلی هم برای پاک کردن نوشته هایم نمی بینم، هر روشی غیر از مقاومت عالمانه و مبتنی بر اقتصاد مقاومتی اگر چه شاید زود بخشی از مشکلات اقتصادی را حل کند و نمی تواند برای بلند مدت مصالح کشور را حفظ کند و امیدواریم آقای روحانی نه حال و نه آینده را فدای هم نکند. ضمناً مطالبی را که نوشتم به آنها ایمان  دارم و شما هم به جای این که بخندید می توانید بحث کنید تا کمک کنم خنده تان را جمع کنید.
۲۹ خرداد ۹۲ ، ۱۷:۰۱ زنده باد روحانی
سلاااااااااام.شمامیخوایدکم نیاریدمیگیدروحانی اصلاح طلب نیست اطلاعاتتون خیلی ضعیفه ادمی که نمیدونه اقای روحانی با رای کیا اومده بالاچطورنظرمنونقض میکنه.روحانی یه اصلاح طلب واقعیه مطمعن باش اعضای کابینه اش اینو ثابت میکنه...درضمن مطمعن باش برای متنتان بانتیجه رای گیری خنده جایز است...
پاسخ:
سلام، اصلاح طلبان و خیلی از کسانی که از احمدی نژاد خسته شده بودند به نقطه مقابل احمدی نژاد یعنی کسی که مورد حمایت هاشمی باشد رأی دادند چرا که به قول خود آقای روحانی، نفوذ آقای هاشمی زیاد است :) و البته این که خود آقای روحانی اصلاحطلب است یا نیست را به کلام خودشان مراجعه کنید که ایشان اصلاح طلب بودنش را تا کنون اذعان نکرده است و بارها هم گفته است که اعتدال گراست و از هردو گروه اصولگرا و اصلاح طلب هم طرح و فرد خواسته تا معرفی کنند.  اگر هم خنده تان گرفت نوش جانتان :) ولی همه نمی خندند.

سلام..شماکی هستیدکه اینجوری جواب میدین منظورم اعتمادبه نفس کاذبتونه...کجای این دولتین.کجاپشتتون گرمه.کجااین اطلاعات نصفه نیمه رو میارید ومیارین..چرا رو حرفاتون انقدرمصممیدچراکمی تجدیدنظرنمیکنید...اصلاشغل شماچیه؟؟؟وب گردی؟وبلاگ نویسی؟؟؟طراحی سایت برای عموم؟؟واقعاچیه؟؟

پاسخ:
علیک سلام، تفتیش عقاید می کنید؟!! خب ایرادی اگر در مطلب دیدید بنویسید، من یک آدمم که به هیچ کسی وصل نیستم که اگر بودم الان با وبلاگ نویسی خودمو سرگرم نمی کردم :)
آره فهمیدم متصل نیستین به کسی.چون ادمی که ازکاردولتی صرف نظرمیکنه میاداینجورنظرمیده چون بایدبدونه گهی زین به روی وگهی رو به زین میشه مثل الان پیروزی اصلاح طلبا ومتزلزل شدن موقعیت سایراحذاب.خلاصه نظرات شما کاملا اشتباه نیست یه جاهاییش درسته ولی اشتباهاش غلبه میکنه به درستاش.
پاسخ:
اتفاقاً من یک کارمند دولت در رسته ی فنی و مهندسیم که هم در کارم در کل کشور مطرح و موفقم و هم چندبار به من مسائلی را تذکراً گوشزد کرده اند.

خودددددانی اقاجانی به پا گم نشی یه وقت پیدات نکنن البته اگه راست گفته باشی که متصل نیستی به کسی.....

پاسخ:
سلام، اعتقادم اینه که اگر کسی با انصاف و ادب و آگاهی به هرکسی انتقاد کنه مشکل خاصی براش ایجاد نمی شه، البته گوش شیطون کر :)

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی